Gökalp İçer

Anasayfa » Gökalp İçer

Kripto Para Borsası

T&Cs Apply

ICRYPEX, 2018 yılında kurulmuş Türkiye merkezli bir kripto para borsasıdır.

ICRYPEX’in Kurucusu Gökalp İçer Kimdir?

Gökalp İçer, Türk kripto para platformu ICRYPEX’in kurucusu ve CEO’su olarak tanınır. 1982 doğumlu İçer, İzmir’de büyüdü ve askerlikle erken yaşta tanıştı. Maltepe Askeri Lisesi ve Kara Harp Okulu mezunu olan İçer, 2004 yılında Piyade Teğmen olarak mezun oldu ve askeri kariyerine başladı. Komando Temel Kursu eğitimi aldı ve 1’inci Komando Tugayı’nda görev yaptı. Bu dönemde İç Güvenlik Bölgesi ve sınır ötesinde görev aldı.

2007 yılında askerlikten ayrılan Gökalp İçer, 2008 yılında finans piyasasında iş hayatına adım attı. Forex piyasalarında Trader olarak başladığı kariyerinde farklı menkul değerler şirketlerinin FX departmanlarında dealerlık, takım liderliği, eğitmenlik gibi çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

İçer, Boğaziçi Üniversitesi’nde Finans Mühendisliği’nde yüksek lisans eğitimi aldı. Ayrıca, Yeditepe Üniversitesi’nde Finansal Ekonomi doktora programına başladı, ancak devam etmedi. Bir menkul değerler şirketinde 3 yıl boyunca trader ve trade analyst olarak çalıştıktan sonra, 2018 yılında ICRYPEX Bilişim A.Ş.’yi kurdu.

Gökalp İçer, kripto para dünyasında ICRYPEX ile başarılı bir kariyer inşa etti ve Türkiye’de kripto para ticaretinin gelişimine önemli katkılarda bulundu.

eniyikripto.com © 2023 Tüm hakları saklıdır.