Anasayfa » KuCoin – Yeni Kullanıcı Ödülleri

KuCoin – Yeni Kullanıcı Ödülleri

3.200 USDT'ye Kadar Üyelik Ödülü!

Yeni kullanıcı ödülleri, KuCoin’e yeni gelen kullanıcılarına sağlanan ödüllerdir.

1- Kaydol

Talebinizi bekleyen 3.200 USDT’ye çıkan değerde token ödülünüz var!

2- Kimlik Doğrulama

Para yatırma ve alım satım yapabilmek için doğrulamayı tamamlayınız. Ayrıca, yeni kullanıcıların 3.200 USDT’ye kadar kazanma şansı da var!

3- İlk Yatırma/Kripto Satın Alma

Bir kuponu ve 400 USDT değerinde bir ödülü almak için doğrulama yapın!

4- İlk Alım Satımınızı Yapın

1.400 USDT’ye kadar almak ve sınırlı süreli 600 USDT değerinde ödül kazanmak için tamamlayın!

5- Pro Alım Satım Görevleri Yapın

Tüm ödülleri almak için Ödül Merkezindeki bütün görevleri tamamlayın!

Yeni kullanıcı ödülleri, KuCoin’e yeni gelen kullanıcılarına sağlanan ödüllerdir. Yeni kullanıcılar kaydolma, ilk yatırma/kripto alma, ilk alım satım ve profesyonel alım satım işlemlerini tamamladıklarında ödüller verilir. Ödüller arasında USDT ve 3200 USDT değerinde kuponlar bulunur. Kullanıcıların ödülleri alabilmeleri için KuCoin hesaplarına kaydolduktan sonra 30 gün içinde ilgili görevleri tamamlamaları gerekir. Her ödül, her kullanıcı tarafından yalnızca bir kez alınabilir.

Kayıt Ödülü: USDT ödülü almak için KuCoin hesabı açın. Ödül miktarı belirli bir aralık içinde rastgele belirlenecektir.

İlk Yatırma/Kripto Satın Alma Ödülü: USDT ve kupon ödülleri almak için ilk kez (herhangi bir miktarda) kripto para yatırın veya satın alın. Uygun yatırma veya satın alma işlemleri Fiat Yatırma, P2P, Üçüncü Taraf, Hızlı Al/Sat veya zincir içi transferler yoluyla yapılabilir. Kırmızı Zarflardan veya Deneme Fonlarından varlık kullanarak yapılan yatırma veya satın alma işlemlerinin uygun olmadığını lütfen unutmayın. Ödül miktarları belirli bir aralık içinde rastgele belirlenecektir.

İlk Alım Satım Ödülü: USDT ödülü almak için ilk işleminizi (herhangi bir miktarda) tamamlayın. İşlemler spot, vadeli işlemler, marjin veya bot işlemleri olabilir. Ödül miktarı belirli bir aralık içinde rastgele belirlenecektir. Sıfır komisyonlu işlemler sayılmaz.

Sınırlı Süreli Hediye Paketi: VIP Deneme Kuponları, Vadeli İşlem İ̇ndirim Kuponları, İşlem Botu Komisyon İndirim Kuponları vb. içeren ek bir hediye paketi almak için KuCoin hesabınıza kaydolduktan sonraki 7 gün içinde ilk alım satımınızı tamamlayın.

Aşağıdaki kullanıcı türleri yeni kullanıcı ödüllerine katılmaya ve almaya uygundur: (1) KuCoin hesabını 23 Mayıs 2023 11:00:00 (TSİ) tarihinden sonra açan kullanıcılar. (2) KuCoin hesaplarına 1 Mart 2023 saat 11:00:00’den (TSİ) sonra kaydolan ve henüz ilk yatırma veya kripto alma işlemlerini yapmamış kullanıcılar.

eniyikripto.com © 2023 Tüm hakları saklıdır.