Anasayfa » Bybit – Referans Programı

Bybit – Referans Programı

1025 USDT’ye Varan Ödüller ve 30% Oranına Varan Komisyon Kazancı

Referans programı ile 1025 USDT’ye varan ödüller ve %30 oranına varan komisyon kazancı sağlayabilirsiniz.

Bybit Referans Programı hem sizi hem de arkadaşlarınızı ödüllerle mutlu edecek bir teşvik programıdır. Arkadaşlarınızı veya herhangi bir kişiyi Bybit’e katılmaya davet ederek ve program kapsamındaki görevlere katılarak 1.025 USDT’ye varan seçkin ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Ödüllerden almaya hak kazanabilmek için tüm görevlerin Referans Programı dönemi içerisinde tamamlanması gerekmektedir. Ayrıca, davet ettiğiniz arkadaşınız Bybit’te bir alım-satım işlemi gerçekleştirdiğinde %30’a varan komisyon elde edebilirsiniz.

Davet Ödülü

Arkadaşınızı davet edin, ikiniz de kişi başı 25 USDT ile değeri 1.000 USDT’ye varan bir Gizemli Kutu’nun sahibi olun!

Komisyon Ödülü

Alım-satım yapan her referansınız için %30’a varan ödüller kazanın!

Arkadaşınızın Koşulları Sağlayan Referans olarak sayılabilmesi için: 1. Referans bağlantınızı veya kodunuzu kullanarak Bybit hesabını oluşturması, 2. Kaydolduktan sonraki yedi (7) gün içinde toplamda en az 100 USDT (veya eş değer miktarda herhangi bir coin) yatırma işlemi gerçekleştirmesi, 3. Kaydolduktan sonraki 30 gün içinde en az 500 USDT’lik işlem hacmine (Spot veya Vadeli İşlemlerde) ulaşması gerekiyor.

Bybit’in Referans Programı, devasa kullanıcı kitlesine teşekkür etmek amacıyla 17 Mayıs 2023 saat 13.00 (TSİ) itibarıyla geçerli olacak yeni kurallarla güncellenen, uzun vadeli bir teşvik programıdır. Bybit Referans Programı’nın şu anda resmî bir sona erme tarihi bulunmamaktadır. Ancak, program sona erecek olursa siz değerli kullanıcılarımıza mutlaka önceden haber vereceğiz.

HÜKÜM VE KOŞULLAR

  • 1Referans veren kullanıcılar, referansları Bybit’e kaydolduktan sonra Bybit platformunda her alım-satım işlemi tamamladıklarında komisyon kazanacaktır. Referans veren kullanıcılar, referanslarının kaydolduktan sonraki 365 gün boyunca yaptıkları alım-satım işlemlerinden komisyon alabilecektir.
  • 2Referans komisyonları her gün saat 05.00’te dağıtılacaktır. Referans komisyonları, referansınızın Net İşlem Ücretine göre belirlenir (Net İşlem Ücreti = İşlem ücreti – trade ödülü – kuponlar – diğer ücret indirimleri). Net İşlem Ücretleri USDT cinsinden hesaplanır.
  • 3Koşulları karşılayan yatırma işlemlerine; kripto para/token yatırma, itibari para yatırma, P2P İşlemleri aracılığıyla yatırma ve kredi kartı ödemesi yoluyla yatırma işlemleri dahildir.
  • 4Etkinlik dönemi sırasındaki yatırma miktarı ve işlem hacmi, gerçek zamanlı kura göre (USD cinsinden) hesaplanacaktır.
  • 5Bybit logosunun bulunduğu çevrim içi veya çevrim dışı ücretli reklamların kullanılması kesinlikle yasaktır.
  • 6Bybit, yarışma süresince uygunsuz, sahtekârlık veya kötüye kullanım içeren faaliyetlerde (hacim artırıcı sahte işlem, işlem hacmini aldatıcı bir şekilde gösterme, birden fazla hesap kullanarak katılma ve piyasa manipülasyonu gibi) bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  • 7Bu koşulları ihlâl eden katılımcılar referans teşviklerine hak kazanamayacaktır; hileli veya kötüye kullanım amaçlı herhangi bir faaliyette bulunan tüm hesaplar anında kapatılacaktır.
  • 8Referans Programı’ndan, İş Ortaklığı Programı ile birlikte yararlanılamaz. İş Ortaklığı Programı hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.bybit.com/affiliates adresini ziyaret edin, IB@bybit.com adresine e-posta gönderin veya müşteri destek ekibimizle iletişime geçin.
  • 9Yerel kanun ve düzenlemelere göre, Vadeli işlemlerin yasak olduğu bölgelerdeki (ör. Brezilya, Hollanda, Hong Kong) kullanıcılar, Vadeli işlemler ile ilişkili ödülleri almaya uygun olmayabilir. Bybit, bunun yerine bölgeye özel etkinlikler ve ödüller sunacak. En yeni duyurularımız için takipte kalın.
  • 10Bybit, önceden bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda Referans Programı’nın Hüküm ve Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
eniyikripto.com © 2023 Tüm hakları saklıdır.