Anasayfa » Binance – Referans Programı

Binance – Referans Programı

100 USDT Değerinde Alım-Satım Komisyonu Geri Ödemesi

100 USDT Değerinde Alım-Satım Komisyonu Geri Ödemesi

Arkadaşlarınızla referans bağlantınızı paylaşın, arkadaşlarınızı kaydolmaya ve 50 $’dan fazla yatırma işlemi yapmaya davet edin ve kişi başı 100 USDT alım satım komisyonu geri ödeme kuponu kazanın!

Binance Lite Referans Nasıl Kullanılır?

Arkadaşlarınızı Binance’e katılmaya davet ederek ödül kazanmanın yeni bir yolunu keşfedin. Davet ettiğiniz arkadaşınız Binance hesabı oluşturup 50 $’dan fazla bir yatırma işlemi gerçekleştirdiğinde her ikiniz de alım-satım komisyonlarınızdan mahsup edebileceğiniz 100 USDT kredi kazanırsınız.

Hüküm ve Koşullar

1. Her yeni Binance kullanıcısına yalnızca bir referans modu aracılığıyla referans verilebilir. Yeni bir kullanıcı, Lite Referans kimliği/bağlantısı aracılığıyla Binance hesabı açarsa bu kullanıcıyı davet eden kişi Standart Referans Modu’ndan komisyon temelli hiçbir ödül alamaz.

2. Kazanılan bir ödülün kilidi gönderildiği tarihten itibaren 7 gün içinde açılabilir. Alım Satım Komisyonu İade Kuponlarının süresi 7 gün içinde dolar, bu süreden sonra ödüller alınamaz.

3. Tüm ödüller, Spot alım satımda kullanılabilen Alım Satım Komisyonu İade Kuponu olarak dağıtılır. Almak için lütfen [Ödül Merkezi] bölümüne gidin. Alım Satım Komisyonu İade Kuponları, etkinleştirildikten sonra 14 gün süreyle geçerlidir.

4. Bu etkinliğe katılmak için alt hesaplar kullanılamaz. Alt hesaplar aracılığıyla yapılan yatırma işlemleri ve hesaplar arası transferler ödül kazanmak için geçerli sayılmayacaktır.

5. Bir üçüncü taraf ödeme yöntemi aracılığıyla veya başka bir Binance hesabından yapılan herhangi bir yatırma işlemi, kullanıcının yatırma hacmi için dikkate alınmayacaktır.

6. Kullanıcılar, ödül hazır olduktan sonra 7 gün içinde Kimlik Doğrulamasını tamamlamalıdır. Ödül, kullanıcılar Kimlik Doğrulamasını tamamladıktan sonra 48 saat içinde [Ödül Merkezi] bölümüne gönderilecektir.

7. Binance, yatırma ve alım-satım tutarlarını USD cinsinden hesapmak için gerçek zamanlı itibari para/USD kurunu kullanacaktır.

8. Binance, referans ödülleri kazanmak için dürüst olmayan veya kötü amaçlı faaliyetlerde bulunan etkinliğe katılım sağlamış kullanıcıları diskalifiye etme ve ödüllerini iptal etme hakkını saklı tutar. Bu faaliyetler, ilave bonus almak için toplu hesap kayıtları, referans bağlantıları içeren “kimlik avı/oltalama” web sitelerinin kullanımı, referans bağlantılarının arama motorlarında reklam olarak yayınlanması ve yasa dışı, kötü amaçlı ve dolandırıcılık amaçlarıyla bağlantılı her türlü faaliyeti içerir.

9. Binance, her türlü Etkinliği ve Etkinlik Kurallarını tamamen kendi takdirine bağlı olarak iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

10. Tüm kullanıcıların Binance’in Kullanım Koşulları‘na kesinlikle uyması gerekmektedir. Binance Kullanım Koşullarının herhangi bir şekilde ihlali, kullanıcının referans ödüllerini kazanmasını engelleyecektir.

11. Binance, bir kullanıcının herhangi bir referans ödülü kazanma hakkına sahip olup olmayacağını belirleme ve buna karar verme konusunda tamamen kendi takdir yetkisine sahiptir ve zaman zaman bu Hüküm ve Koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

12. Kullanıcının referans programından yararlanmak amacıyla mevcut hesabını silerek yeni bir hesap açtığının sistem tarafından algılanması durumunda, Binance, hesaba verilen veya verilmiş tüm referans komisyonlarını sonlandırma hakkını saklı tutar.

13. 18/11/2022 15.00 (TSİ) itibarıyla, Singapur sakinleri Binance Referans Programına referans veren veya referans verilen başvuru sahibi olarak katılmaktan men edilmiştir. İkamet adresinizde bir değişiklik olduysa, lütfen yeni Adres Belgenizi gönderin. Belgeniz incelenip güncellendikten sonra bir e-posta bildirimi alacaksınız.

14. Yasal düzenlemelere dayalı kısıtlamalar nedeniyle, İsrail’de ikamet eden Binance kullanıcıları, davet eden veya davet edilen kullanıcı olarak Binance Referans Programına katılmaktan men edilmiştir.

15. 01/08/2023 tarihinden itibaren, Japonya’da ikamet eden kullanıcılar davet edilen kullanıcı olarak Binance Referans Programına katılamazlar. Ayrıca diğer ülkelerde/bölgelerde ikamet eden kullanıcılar, Japonya’da ikamet eden kullanıcılarla davet etme/davet edilme ilişkileri varsa ödül kazanamazlar. Japonya’daki Binance.com kullanıcılarını içeren mevcut davet ilişkilerinin bir sonraki duyuruya kadar korunacağını lütfen unutmayın.

eniyikripto.com © 2023 Tüm hakları saklıdır.